В'єтнамХаной Ханой - столиця В'єтнаму, раніше носила назву Тханг Лонг, що в перекладі ... Читати далі.
МаврикійМіста і курорти Східне узбережжя Східне узбережжя - це самі шикарні готелі, білосніжні піщані пляжі, що змінюються гірським рельєфом.Останнім часом регіон часто відвідується любителями ... Читати далі.
КитайГонконг Гонконг попросту вражає.Ви отримаєте незабутні враження від дивовижного змішання Заходу і Сходу в цьому енергійному місті - сучасні ... Читати далі.
ІндіяУдайпур Удайпур, збудований на берегах озера Пічола, привертає величчю мармурових палаців, красою садів ... Читати далі.
КитайГрупові тури з авіаперельотом Симфонія води та каменю Тривалість: 7днів / 6 ночейМаршрут: Пекін-Гуйлінь"Річка Ліцзян подібна зеленій шовковій стрічці, а гори - немов нефритові ... Читати далі.
Валь-ді-Фасса Валь ді Фасса вважається одним з найкрасивіших гірськолижних курортів Італії.Це, а ... Читати далі.

23.05.2019


ОАЕШарджа Шарджа - третій за величиною з семи еміратів ОАЕ. Шарджу ... Читати далі. о.Капрі Капрі - це можливість опинитися в атмосфері вишуканої розкоші, сюди їдуть, щоб показати себе та подивитися на інших, а приголомшливі пейзажі і прекрасний клімат ... Читати далі. ІндонезіяГотель Maya Ubud Resort & SPA 5 * Готель знаходиться на території 10 гектарів, де на ... Читати далі.
что читают
мой текст