МальдівиГотель Soneva Gili by Six Senses 5 * Коротка десятихвилинна поїздка човна від Мале, столиці Мальдівських островів, і Ви на крихітному кораловому острові в ... Читати далі.
ЯпоніяГрупові тури Груповий тур в Японію.Квітень Тривалість: 7 днів / 6 ночейМаршрут: ... Читати далі.
ЛаосТури з відвідуванням декількох країн По країнах Індокитаю Збільшити картуТривалість: 10 ночей / 11 днівМаршрут: В'єтнам - ... Читати далі.
ФіліппіниГотель Misibis Bay Raintree 5 * Misibis Bay Raintree - це новий готель, розташований на острові ... Читати далі.
ІндонезіяГотель Banyan Tree Bintan 5 * Banyan Tree Bintan 5 * Luxe - це чарівна краса природи, тропічні ліси і ... Читати далі.
ФіліппіниГотель Nami Private Villas 4 * Цей мальовничий курорт розташований в південно-західній частині острова, в пляжній ... Читати далі.

23.05.2019


ІндонезіяГотель Sheraton Senggigi 5 * Ласкаво просимо справжній тропічний рай - Sheraton Senggigi.Цей готель розташований на острові Ломбок - під теплим і ніжним ... Читати далі. Мадонна-ді-Кампільо Мадонна-ді-Кампільо - не просто гірськолижний курорт, що пропонує прекрасні умови для катання спортсменів різного рівня підготовленості, це одне з ... Читати далі. ІндонезіяГотель Senggigi Beach Hotel 5 * Senggigi Beach Hotel розташований на ... Читати далі.
что читают
мой текст