ФіліппіниГотель Misibis Bay Raintree 5 * Misibis Bay Raintree - це новий готель, розташований на острові Лусон в затоці Албай.Незаймані золотисті ... Читати далі.
В'єтнамТури з відвідуванням декількох країн Усміхнений і сонячний Нячанг Тривалість: 13 ночей / ... Читати далі.
ЄгипетГотель Iberotel Coraya Beach Resort 5 * Готель розташований в 270 кілометрах на південь від аеропорту Хургади, в 73 кілометрах від сел.Marsa Alam, 67 кілометрах ... Читати далі.
ІндіяГотель Taj Lake Palace 5 * Неймовірно гарне Taj Lake Palace в Удайпур здається чудовим квіткою лотоса, м'яко пливли по водам озера ... Читати далі.
ІндонезіяГотель Uma Ubud 5 * Uma Ubud - це проект COMO Hotels & Resorts.Він побудований у ... Читати далі.
МароккоМіста і курорти Касабланка Касабланка, найбільше місто країни, розташована на березі Атлантичного океану, на заході Марокко. Марракеш Марракеш - третій за величиною місто Марокко, один з чотирьох ... Читати далі.

23.05.2019


В'єтнам Американці знову у В'єтнамі.А ми - ні Наш турист у В'єтнам не їздить.Ну, або майже не їздить.Не той шик, як в ... Читати далі. Папуа-Нова ГвінеяПро країну Унікальний куточок нашої планети - край дикої і недослідженої природи, ... Читати далі. ІндонезіяКороткі тури Балі.Три різнокольорових озера на KELIMUTU + KOMODO на місцевій ... Читати далі.
что читают
мой текст