МаврикійГотель Le Victoria 4 * Комфортабельні готель Le Victoria розташований на західному березі острова Маврикій.Ідеально підійде для романтичних подорожей і ... Читати далі.
КитайГотель Hilton Sanya Resort & Spa 5 * Розкішний спа-курорт ... Читати далі.
ІндонезіяГотель Amanjiwo 5 * La Dolce Vita Magazine's "Best of the Best" "Best Hotel ... Читати далі.
ЛаосГотель Alila Luang Prabang 5 * Побудований в самому серці колишньої столиці ... Читати далі.
Неаполь Неаполь - один з найдивовижніших італійських міст: галасливий, розбурхує, приголомшливий архітектурної ... Читати далі.
Південна КореяТегу Місто Тегу розташований в живописній долині, оточеній невисокими горами.Тут можна знайти найкрасивіші храми буддистів і прогулятися по ... Читати далі.

Китай

Весняні канікули 2013


Гранд-тур "Китай". а / к AirChina

Тривалість: 12 днів / 11 ночей

Маршрут: Пекін-Сіань-Лоян-Сучжоу-Ханчжоу-Шанхай

Любителі Китаю, цінителі вишуканої екзотики. Могутній і удачливий китайський дракон запрошує вас у гості: «Заборонені палаци» Пекіна, Велика стіна, знаменита теракотова армія імператора Цинь Шихуана, хвилюючий ритуал жертвопринесення божествам в Храмі Неба - це лише частина нашої подорожі. Додамо відвідування всесвітньо відомого монастиря Шаолінь, стародавнє місто-сад Сучжоу, часто званий «Китайської Венецією» - тут такі ж канали, вода, впритул підступає до стін будинків і човники всіх типів і розмірів. Озеро Сіху в Ханчжоу надихало найвідоміших поетів і художників. Шанхай часів європейської концесії та Шанхай сьогоднішній, багато в чому перевершує Нью Йорк, Сінгапур і Гонконг до цього додамо несподівані особисті відкриття - і отримаємо канву нашого захоплюючого і ретельно пропрацював туру.


ПРОГРАМА ТУРУ

коротко докладно коротко докладно
ДеньПрограма
День 0
Виліт в Пекін регулярним рейсом а / к Air China CA-910.
День 1Пекін
Приліт в Пекін. Зустріч в аеропорту, трансфер і розміщення в готелі. Екскурсійна програма. Вечеря.
День 2Пекін
Сніданок в готелі. Екскурсійна програма. Повернення в готель. Вільний час.
День 3Пекін
Сніданок в готелі. Екскурсійна програма. Відвідування ринку Яшоу. Повернення в готель. Вільний час.
День 4Сіань
Виліт в Сіань. Зустріч, трансфер і розміщення в готелі 4 *. Екскурсійна програма. Повернення в готель. Вільний час.
День 5Сіань
Сніданок в готелі. Екскурсійна програма. Повернення в готель. Вільний час.
День 6Лоян
Виїзд експрес-потягом в Лоян. Екскурсійна програма. Трансфер і розміщення в готелі 4 *. Вечеря в ресторані китайської кухні. Вільний час.
День 7Чженчжоу.
Сніданок в готелі. Екскурсійна програма. Трансфер в Чженчжоу. Розміщення в готелі 4 *. Вечеря в ресторані китайської кухні. Вільний час.
День 8Сучжоу
Сніданок у отеле.Виезд експрес-потягом у Сучжоу.Екскурсіонная програма. Вечеря в ресторані китайської кухні. Розміщення в готелі 4 *. Вільний час.
День 9Сучжоу
Сніданок в готелі. Екскурсійна програма. Вільний час.
День 10Шанхай
Сніданок в готелі. Від'їзд до Шанхаю. Екскурсійна програма. Самостійна прогулянка по торговій пішохідній вулиці Нанкінлу.
День 11Шанхай
Сніданок в готелі. Вільний час.
День 12Пекін
Виліт в Москву.
ДеньПрограма
День 0
Аеропорт Шереметьєво-F (2). Виліт в Пекін регулярним рейсом а / к Air China CA-910.
День 1Пекін
Приліт в Пекін в. Зустріч в аеропорту, трансфер і розміщення в готелі 4 *. Легкий обід в ресторані китайської кухні. Екскурсійна програма - ламаїстський храм Юнхегун. Піша прогулянка по знаменитій антикварної вулиці Дашілань. Вечеря «Кулінарні традиції Китаю» в національному ресторані «Качка по-пекінськи».
День 2Пекін
Сніданок в готелі. Екскурсійна програма - Велика Китайська Стіна (ділянку Бадалін - 60 км від Пекіна). Обід в заміському китайському ресторані. Літній Імператорський палац (парк Іхеюань). Зовнішній огляд Олімпійських об'єктів: стадіони «Гніздо» і «Водний куб». Повернення в готель. Вільний час. За бажанням за доп.плату: Пекінська опера або цирк (від 20 $ / чол).
День 3Пекін
Сніданок в готелі. Екскурсійна програма - площа Небесного спокою Тяньаньмень, Зимовий Імператорський палац Гугун. Обід в китайському ресторані. Храм Неба Тяньтань. Відвідування ринку Яшоу (модний одяг, сувеніри, шкіргалантерея, перли, срібло, шовк). Повернення в готель. Вільний час.
День 4Сіань
Сніданок в готелі (сухий пайок). Трансфер в аеропорт. Виліт в Сіань регулярним рейсом а / к Air China. Приліт в Сіань. Зустріч, трансфер і розміщення в готелі 4 *. Обід в ресторані китайської кухні. Екскурсійна програма - Старовинна кріпосна стіна, Провінційний Музей. Увечері піша прогулянка по антикварними вулиці Веньхуацзе. Повернення в готель. Вільний час.
День 5Сіань
Сніданок в готелі. Екскурсійна програма - древня стоянка епохи матріархату Баньпо, теракотові військо знаменитого китайського імператора Ціньшіхуана, що почав будівництво Великої Китайської стіни. Обід в китайському ресторані. Велика Пагода Диких Гусаків Даяньта. Вечеря «Банкет пельменів» (традиційна кухня провінції Шеньсі). Повернення в готель. Вільний час.
День 6Лоян
Сніданок в готелі. Трансфер на залізничний вокзал. Виїзд експрес-потягом в Лоян (стародавню столицю Китаю). Приїзд в Лоян, зустріч з гідом. Обід в ресторані китайської кухні. Екскурсійна програма - зовнішній огляд Храму Білого коня Баймаси, Храми-гроти Лунмень. Трансфер і розміщення в готелі 4 *. Вечеря в ресторані китайської кухні. Вільний час.
День 7Лоян
Сніданок в готелі. Екскурсійна програма - монастир Шаолінь і Ліс Пагод Таліна. Обід в ресторані китайської кухні. Виступ майстрів ушу (за доп.плату від 15 $ / чол). Трансфер в Чженчжоу. Розміщення в готелі 4 *. Вечеря в ресторані китайської кухні. Вільний час.
День 8Сучжоу
Сніданок в готелі. Трансфер на залізничний вокзал. Виїзд експрес-потягом у Suzhou. Приїзд в Сучжоу, зустріч з гідом. Екскурсійна програма - Сад скромного чиновника, Музей шовку. Вечеря в ресторані китайської кухні. Розміщення в готелі 4 *. Вільний час.
День 9Сучжоу
Сніданок в готелі. Екскурсійна програма - Сад Рибака. Від'їзд в Ханчжоу. Екскурсійна програма з обідом в ресторані китайської кухні - прогулянка на катері по мальовничому озеру Сіху, Храм Пристанища Душі Лін'інси, Пагода Шести Гармонія, Музей чаю. Трансфер і розміщення в готелі 4 *. Вільний час.
День 10Шанхай
Сніданок в готелі. Від'їзд до Шанхаю. Трансфер і розміщення в готелі 4 *. Екскурсійна програма з обідом в ресторані китайської кухні - Сад Радості Юйюань, Храм Нефритового Будди Юйфоси, телевежа "Перлина Сходу" (оглядовий майданчик), музей історії Шанхаю. Самостійна прогулянка по торговій пішохідній вулиці Нанкінлу.
День 11Шанхай
Сніданок в готелі. Вільний час.
День 12Пекін
Сніданок в готелі. Трансфер в аеропорт. Виліт в Пекін регулярним рейсом а / к Air China. Приліт в Пекін, проходження паспортного контролю. Виліт в Москву регулярним рейсом а / к Air China CA-909. Приліт в аеропорт в Шереметьєво-F (2).

ВАРТІСТЬ

Вартість туру визначається за запитом.

В пакет послуг входить

  • Авіаквитки Москва-Пекін-Сіань; Шанхай-Пекін-Москва, економ клас
  • Ж / д квитки Сіань-Лоян, Чженчжоу-Сучжоу (м'який сидячий вагон)
  • Проживання в стандартних номерах у готелях вказаної категорії за програмою
  • Транспортне обслуговування по програмі
  • Екскурсійне обслуговування, включаючи вхідні квитки і російськомовного гіда, по програмі
  • Харчування за програмою
  • Медична страховка (покриття до 30000 $)
  • Туристична віза в Китай

ДОДАТКОВО ОПЛАЧУЄТЬСЯ

  • Всі особисті витрати та інші витрати, не вказані в програмі

Увага! Вартість є орієнтовною і залежить від сезону, тарифів авіаперевізника, наявності місць у готелях, курсу національної валюти і може змінюватися без попереднього попередження, актуальність вартості уточняйте у менеджера.

Можливо бронювання інших категорій номерів і готелів (вартість уточнюйте за запитом).


Переглянути всі «Шкільні канікули»

Тури в Китай


Перекладено з orient-travel.ru

23.05.2019

Комментариев пока нет!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!


Венеція Це місто на воді є одним з найпривабливіших європейських міст.Розкішні канали і ковзаючі по них гондоли, прекрасні мости, палаци, церкви і маленькі будиночки, ... Читати далі. ТаїландГотель Le Meridien Phuket Beach Resort (Карон Біч) 5 ... Читати далі. МалайзіяПангкор Лаут Недалеко від острова Пангкор розташований невеликий острівець Пангкор ... Читати далі.
что читают
мой текст