ЄгипетГотель Stella Di Mare Sharm Beach Hotel & Spa 5 * Готель ... Читати далі.
КитайКруїзи Дивовижні Панди і круїз по річці Янцзи Тривалість: 15 ночей / 16 днівМаршрут: Пекін - Сіань - Емей - Ченду - круїз р. ... Читати далі.
ТаїландГотель Anantara Golden Triangle Resort & Spa 4 * Освіжаюча прохолода ... Читати далі.
МальдівиГотель Diva Maldives 5 * Готель Diva знаходиться на острові, загубленому в морській безодні, покритому пальмовим гаями і ... Читати далі.
КитайГрупові тури з авіаперельотом Дві столиці.а / к Air China Тривалість: 7 днів / 6 ночейМаршрут: ... Читати далі.
МонголіяІндивідуальні тури Золотий коло Великого Чингіз Хана - ю / к "Чингіз ійн тоонот" - ю / к "Баянгол" Тривалість: ... Читати далі.

Малайзія

Куантан

Місто розташовується приблизно на півдорозі з півночі на південь по Східному узбережжю. Столиця Паханг дуже жвава, тут обов'язково зупиняються мандрівники. Всіх їх веде сюди дуже приємна прибережна дорога.

Куантан являє собою чарівне змішання старовинних і сучасних торгових вуличок. У сувенірних рядах на вулиці Джалан Бесар деякі магазинчики торгують місцевими ремісничими виробами та пам'ятними подарунками, інші предлдагают антикваріат ізх Китаю і Південно-Східної Азії. У центрі міста стоїть будинок суду в колоніальному стилі, а поруч - чудова головна мечеть штату. У прилеглому парку на Джалан Телук Сісік споруджений чудовий ставок з ліліями.

Міські пейзажі по берегах річки Куантан дуже колоритні. Вулиця Джалан Масджид закінчується пристанню, де можна сісти на пором, щоб потрапити в рибальське деревушкуКампунг Танджунг Лумпур. У Куантане добре розвинені народні промисли, і на фабриках, розташованих по дорозі в аеропорт, можна поспостерігати за тим, як распісиват батик.


4 * готелі (1)
Swiss Garden Resort & Spa 4 *

Погода чи коли їхати?

Інші курорти Малайзії


Перекладено з orient-travel.ru

17.06.2019

Комментариев пока нет!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!


Китай Чумацький шлях на Землі Водоспад Хуангошу відомий на весь Китай.У народі його називають "Чумацьким шляхом на Землі".Його висота - 74 метри, ширина 81 метр і ... Читати далі. КамбоджаГотель Victoria Angkor Resort & SPA 4 * Запрошуємо Вас відвідати Камбоджу - Храми Ангкора, всесвітньо ... Читати далі. ЄгипетГотель Royal Azur 5 * Готель розташований в 28 кілометрах від аеропорту, в 35 кілометрах ... Читати далі.
что читают
мой текст