Шрі-ЛанкаВізи Громадянам Росії, України і країн СНД з 1 січня ... Читати далі.
БутанГотель Amankora Paro 5 * Готель Amankora 5 * - це один з кращих готелів Бутану, маленького королівства у Гімалаях.Це містичне містечко живе ... Читати далі.
В'єтнамСапа Сапа це чудове поєднання альпійського ландшафту, етнічних культур і найчистішого гірського повітря.Сапа це красиво і цікаво. 5 * готелі (1) Victoria Sapa ... Читати далі.
Папуа-Нова ГвінеяТуристична інформація Як дістатися? Прямого авіасполучення у Росії з Папуа-Новою Гвінеєю немає.Для того щоб ... Читати далі.
КитайГуанчжоу Будучи міжнародним туристичним містом, Гуанчжоу розпорядженні відмінно налагодженою системою сервісу.Дві залізничні магістралі всекитайського значення: Пекін - Гуанчжоу і Пекін ... Читати далі.
Мьянма (Бірма)Готель Sandoway Resort 5 * На узбережжі Бенгальської затоки на пляжі Нгапалі Біч в оточенні кокосових пальм ... Читати далі.

23.05.2019


ІндонезіяЛомбок Ломбок є частиною південній ланцюга індонезійських островів, що виходять до Індійського океану, і лежить на ... Читати далі. Мьянма (Бірма)Групові тури Класична Бірма + Відпочинок на курортах М'янми - ... Читати далі. МалайзіяТіоман Цей райський острів, найбільший на Східному узбережжі, дуже малонаселен.Принадність Тіоман в його водоспадах, широкій смузі джунглів і дивовижних пляжах, омиваних ... Читати далі.
что читают
мой текст