ТаїландГотель Trisara 5 * Готель Trisara - новинка 2004 року, відкриття якого з нетерпінням чекали готельні гурмани з усього світу.Розташований готель на Пхукеті в 15 ... Читати далі.
ІндіяШимла (Гімалаї) Спочатку Шимла була невеликим селищем в передгір'ях Гімілаев, названим по імені богині Шамли Деві, одного з втілень богині Калі.У 19 столітті ... Читати далі.
В'єтнамГотель Princess d'Annam 5 * Princss d'Annam - це поєднання розкоші і витонченості, вишуканості і елегантності.Готель побудований в містечку, яке ... Читати далі.
В'єтнамДалат Далат високогірний курортне місто - перлина В'єтнаму, розташований на висоті 1475 метрів над рівнем моря на плато Лангбіанг.Як ... Читати далі.
ІндонезіяГотель Kayu Manis Jimbaran Private Estate 5 * Готель розташовується в мальовничій коксової ... Читати далі.
ЄгипетПорт-Галіб Порт-Галіб - це курорт світового рівня, який стане орієнтиром для інших курортів в питаннях збереження навколишнього середовища ... Читати далі.

Марокко

Міста і курортиКасабланка

Касабланка, найбільше місто країни, розташована на березі Атлантичного океану, на заході Марокко.Марракеш

Марракеш - третій за величиною місто Марокко, один з чотирьох "імперських" міст, які були столицями країни в різний час. Засновано місто в XI столітті і завдяки султанові Ахмеду ель Мансуру, забудований місто палацами і мечетями, став одним з красівешіх і найяскравіших міст Марокко.


Перекладено з orient-travel.ru

17.06.2019

Комментариев пока нет!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!


ІндіяГотель Hyatt Regency Delhi 5 * Готель класу deluxe розташований в престижному ... Читати далі. КитайСіань Особливістю Сіаня, що залучає іноземців, є поєднання пам'ятників, що свідчать про інтенсивну людської діяльності, і чудесних ... Читати далі. МальдівиГотель Banyan Tree Maldives Vabbinfaru 5 * The Leading Small Hotels of the World A Member ... Читати далі.
что читают
мой текст