В'єтнамДалат Далат високогірний курортне місто - перлина В'єтнаму, розташований на висоті 1475 метрів над рівнем моря на плато Лангбіанг.Як ... Читати далі.
КитайГотель Pearl River Garden 4 * Один з найпопулярніших готелів розташувався на березі мальовничої бухти Та Дун Хай.Тут ... Читати далі.
В'єтнамГотель Saigon Morin 4 * Готель «Saigon Morin» розташований в центрі Хуе.З ... Читати далі.
МароккоМіста і курорти Касабланка Касабланка, найбільше місто країни, розташована на березі Атлантичного океану, на заході Марокко. Марракеш Марракеш - третій за величиною місто Марокко, один з чотирьох ... Читати далі.
ОАЕГотель Emirates Palace 5 * Фантастичний готель для королів.Атмосфера розкоші панує в кожному куточку царства спокою і ... Читати далі.
ІндонезіяТуристична інформація Як дістатися? У Джакарту в аеропорт Сукарно-Хатта літають авіакомпанії: ... Читати далі.

23.05.2019


КитайГотель Lanson Place 5 * Готель розташувався на престижній вулиці Causeway ... Читати далі. Мьянма (Бірма)Що подивитися Янгон (Yangon) Подивитися карту Янгона Янгон, космополітична столиця М'янми, досі зберегла своє колоніальне зачарування - з прямими, широкими, засадженими деревами ... Читати далі. ЙорданіяМайїн Розташовані на північний захід від Мадаби термальні джерела Хаммамат Майїн, є популярним з часів Римського панування місцем лікування і відпочинку людей. Ущелина ... Читати далі.
что читают
мой текст