КитайІндивідуальні тури Пекін-Сіань-Ліцзян-Шанхай-Сучжоу-Шанхай Тривалість: 11 днів/10 ночейМаршрут: Пекін-Сіань-Ліцзян-Шанхай-Сучжоу-Шанхай ПРОГРАМА ТУРУ коротко докладно коротко докладно ДеньПрограмаДень 1 (Вт / Чт) ПекінПрибуття ... Читати далі.
ТаїландГотель Millennium Hilton Bangkok 5 * 32-х поверховий готель розташувався на ... Читати далі.
ЯпоніяГрупові тури Груповий тур в Японію.Квітень Тривалість: 7 днів / 6 ночейМаршрут: ... Читати далі.
ФіліппіниПро країну Філіппіни - архіпелаг, що складається з 7107 тропічних островів у західній частині ... Читати далі.
В'єтнамГотель Vinperl Resort Nha Trang 5 * Готель розташований у відокремленій бухті на прекрасному острові Хон Че в 3 км від г.Ньячанг і ... Читати далі.
СінгапурГотель Pan Pacific 5 * Висотна будівля готелю розташовано на центральній площі Marina Square.Чудова панорама міста відкривається ... Читати далі.

ОАЕ

Аджман

Аджман знаходиться поруч з Шарджі і є самим невеликим з 7 еміратів і одним з найбідніших, входять до складу ОАЕ. Його площа лише 260 кв. км, а населення складає 118 тисяч чоловік. Основними галузями місцевої промисловості здавна є рибальство і кораблебудування.

Життя Аджмана багато століть була зосереджена навколо Y-образного рукава затоки, де в минулому знайшли притулок човни рибалок та ловців перлів. Там же знаходилися і корабельні майстерні, в яких і донині будують традиційні арабські човни "Доу".

Місто Аджман поступово збільшується за рахунок жителів еміратів Дубай і Шарджа, що приїжджають сюди у спробі втекти від метушливого міського життя.


5 * готелі (1)
Ajman Kempinski Hotel & Resort 5 *

Погода чи коли їхати?

Що подивитися?

Музей Аджмана розташований у форті, який в кінці 18 століття, і до кінця 1970-х років був резиденцією правителя, а потім став будівлею головного поліцейського управління Аджмана. Музей був відкритий в 1981 році. Його експозиція включає в себе колекцію археологічних знахідок, стародавні манускрипти, зброю, реконструйовані традиційні арабські кімнати і ринок.


Інші курорти ОАЕ


Перекладено з orient-travel.ru

17.06.2019

Комментариев пока нет!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!


ІндонезіяГотель COMO Shambhala Estate 5 * COMO Shambhala Estate 5 * - розкішний готель, затишно розташувався серед пишної ... Читати далі. МальдівиГотель One & Only Reethi Rah, Maldives 5 * Це воістину шикарний і імпозантний курортний комплекс, розташований на острові Рітхі.Створення цього готелю зажадало грандіозних фінансових ... Читати далі. СінгапурГотель Mandarin Oriental Singapore 5 * Розташований на березі грандіозного затоки Marina Bay в центрі центрального ділового району міста, ... Читати далі.
что читают
мой текст