МаврикійГотель Le Canonnier 4 * Готель Le Canonnier володіє затишній зеленою територією ... Читати далі.
ЄгипетЕль Гуна В 30 кілометрах північніше Хургади на побережжі Червоного моря знаходиться ... Читати далі.
Туристичний податок на проживання в містах Італії Шановні туристи, інформуємо Вас про введення ... Читати далі.
ІндонезіяГотель Alila Ubud 5 * Курорт розташований в декількох хвилинах від міста Убуд - ... Читати далі.
ЯпоніяГотель Grand Hyatt Tokyo (Deluxe) 5 * Нова престижна готель в ... Читати далі.
Камбоджа Легенди стародавнього Анкора Є в Камбоджі, на північ від озера Тонлесап, дивовижне місце Анкор, що значить «місто».Це один із самих ... Читати далі.

ОАЕ

Світ на продаж

У вересні 2003 року компанія Nakheel запустила черговому грандіозний проект - The World, інвестиції в який складають близько $ 2 млрд. На сьогоднішній день Nakheel входить до числа основних забудовників Дубая, на рахунку компанії такі об'єкти, як International City; The Gardens і Gardens Shopping Mall; Jumeirah Islands і Jumeirah Lake Tower; The Palm, Jebel Ali; The Palm, Jumeirah, а також IFA Hotels and Resorts в Кувейті.

The World - це 300 рукотворних тематичних островів, кожен з яких є міні-копією однієї з країн світу. З висоти The World схожий на розпростерту в морських водах карту земної кулі. Площа островів коливається від 10,5 тис. мг до 42 тис. мг, а вартість - від $ 6,5 млн до $ 38,5 млн. У даний момент The World виставлений на продаж. Для того щоб отримати який-небудь острів у власність, кожен інвестор повинен зробити заявку на придбання всіх його об'єктів і пройти жорсткий відбір, надавши пакет документів, що доводять його фінансову спроможність. Вартість залежить від ступеня віддаленості острова від моря і його розміру і становить від $ 550 до $ 920 за міліграм. У середньому 1 мг можна придбати за $ 685 - $ 840.

На даний момент отримані заявки від сотень потенційних інвесторів. «Продаж The World починається тільки зараз" - заявив Sultan bin Sulayem, глава компанії Nakheel і президент корпорації Dubai Ports, Customs and Free Zone. "Концепція The World може втілитися в життя саме завдяки бажанню багатьох інвесторів мати свій власний острів. Ми хочемо перетворити Дубай в глобальне туристичний напрям. The World - ще один крок на шляху до цього», - додав він, The World прийме перших гостей в липні 2007 року.

Джерело: TTG Russia, жовтень 2004.

23.12.2004


Перекладено з orient-travel.ru

17.06.2019

Комментариев пока нет!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!


ІндіяІндивідуальні тури Королівський Раджастан Тривалість: 13 ночей / 14 днів Маршрут: Делі - ... Читати далі. В'єтнамГотель Sofitel Legend Metropole Hanoi 4 * Найстаріший 5 * готель у В'єтнамі, побудований у ... Читати далі. Валь-ді-Фасса Валь ді Фасса вважається одним з найкрасивіших гірськолижних курортів Італії.Це, а ... Читати далі.
что читают
мой текст