МальдівиГотель One & Only Reethi Rah, Maldives 5 * Це воістину шикарний і імпозантний курортний комплекс, розташований на острові Рітхі.Створення цього готелю зажадало грандіозних фінансових ... Читати далі.
ІндіяГотель The Imperial 5 * The Imperial - це розкішний ... Читати далі.
ФіліппіниГотель Sofitel Philippine Plaza Manila 5 * Sofitel Phillipine Plaza ... Читати далі.
КитайСіань Особливістю Сіаня, що залучає іноземців, є поєднання пам'ятників, що свідчать про інтенсивну людської діяльності, і чудесних ... Читати далі.
Турін Турін - це один з найбільших індустріальних і культурних центрів країни.Його називають самим не італійським містом країни.Але він хороший саме цією ... Читати далі.
ФіліппіниГотель Ananyana Beach Resort & SPA 4 * Ananyana Beach Resort & SPA - це те саме місце на землі, де забувається все, ... Читати далі.

ОАЕ

Дубаї (місто)

У Дубаї ультрасучасні хмарочоси створюють мальовничий контраст з вічно Гудя базарами, древнім фортом і безліччю садів. Величезна кількість туристів щороку з'їжджаються сюди для того, щоб відвідати торгові центри, золотий ринок, засліплюючий достатком і різноманіттям дорогоцінних каменів, побачити мечеть Джумейра, палац шейха Саїда (діда нинішнього правителя емірату), прокотитися на традиційному арабському судні доу по каналу, що розділяє місто на дві частини, а також зануритися в нічне життя міста.


5 * готелі (1)
Armani Hotel Dubai 5 *

Погода чи коли їхати?

Інші курорти ОАЕ


Перекладено з orient-travel.ru

17.06.2019

Комментариев пока нет!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!


ІндіяГотель Fort Aguada Beach Resort 5 * Готель розташований на пляжі Sinquerim Beach на північному узбережжі Гоа, в 40 кілометрах від аеропорту, ... Читати далі. МаврикійГотель Sugar Beach Resort 5 * Чарівний готель Sugar Beach Resort, атмосфера якого просякнута комфортом і екзотичної розкішшю.Готель розташований на березі ... Читати далі. ЙорданіяГотель Crown Plaza Petra 5 * Готель знаходиться в 200 км від аеропорту м. Амман ... Читати далі.
что читают
мой текст