ОАЕГотель Carlton Sharjah 4 * Прибережний готель, розташований в 5-ти кілометрах від ... Читати далі.
ФіліппіниГотель El Nido Lagen Island Resort 4 * Готель розташований в бухті острова Лаген (Lagen), який знаходиться на території морського заповідника ... Читати далі.
ЛаосВ'єнтьян Розташований на березі могутнього Меконгу, В'єнтьян є центром для початку всіх подорожей по країні, будь-то по суші або ... Читати далі.
ІндонезіяБалі (Улувату) Улувату - містечко на східному узбережжі Балі, малозаселені і дуже мальовниче.Краса дикої незайманої природи і спокій панують тут. У ... Читати далі.
Річчоне Річчоне - самий респектабельний курорт Адріатичного узбережжя.Тут є все, що потрібно для прекрасного відпочинку - розкішні пляжі, ... Читати далі.
ЯпоніяІндивідуальні тури Загадай бажання Тривалість: 7 днів / 6 ночейМаршрут: Токіо - Кіото ... Читати далі.

ОАЕ

Фуджейра

На відміну від інших еміратів, Фуджейра розташовується на березі не Персидської затоки, а Індійського океану (Оманську затоку). Знаходиться всього в 2 годинах їзди від Дубая. Узбережжі Індійського океану є одним з найкрасивіших прикладів різноманітності ландшафтів країни: скелясті гори оточують затоки з пляжами, покритими сріблястим піском. Це, безсумнівно, одне з кращих місць для підводного плавання з трубкою і маскою або аквалангом.


5 * готелі (3)
Le Meridien Al Aqah Beach Resort 5 *
Hilton Fujairah 5 *
The Radisson Blu Fujairah Resort (ex. JAL Fujairah Resort) 5 *

Історія

Фуджейра має багату історію. Археологічні розкопки показують, що люди живуть тут вже тисячі років. Про це нагадує і побудований сотні років тому потужний форт, який стоїть у центрі старого міста на невеликому підвищенні. І незважаючи на це, цей маленький емірат (всього 1300 кв.км.) - наймолодший в країні. До 1953 року був частиною Шарджі. У князівстві немає головного джерела багатства і процвітання ОАЕ - нафти, зате є дуже зручно розташований біля входу в затоку порт, який поступово розширюється і пристосовується до динамічної торговельній політиці останніх років. Рибальство та сільське господарство є основними видами діяльності в цьому еміраті, досі взимку можна спостерігати мальовничі сцени традиційної лову риби за допомогою кошелькового невода.


Погода чи коли їхати?Що подивитися?

Сучасне місто Фуджейра з широкими і просторими вулицями розтягнувся вздовж узбережжя. Місто прикрашене численними фонтанами, скульптурними композиціями із зображенням соколів, курильниці пахощів і традиційними кавниками і чашками.

У 1991 році був відкритий музей Фуджейра, де представлена велика колекція археологічних та етнографічних знахідок, еволюційний розвиток регіону. Музей відкритий з 8.00 до 13.00 і після денної перерви з 16.00 до 18.00. Субота - вихідний день.

У горах по дорозі в Фуджейру розташований чарівний традиційний ринок, що пропонує туристам величезний вибір килимів, вироблених в різних країнах, національні гончарні вироби та сувеніри. Працює по п'ятницях. Тут же знаходиться мініатюрне будівля найстарішої в ОАЕ мечеті, побудованої в 17 столітті.

Відвідайте Дібба - чудову рибальське село на березі Індійського океану або Бітхна Вілледж - маленький населений пункт в центрі Хаджарських гірського масиву, на території якого знаходиться найстаріший військовий форт.


Інші курорти ОАЕ


Перекладено з orient-travel.ru

17.06.2019

Комментариев пока нет!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!


МальдівиГотель Velassaru Maldives 5 * Small Luxury Hotels of the World Відкрийте для себе ... Читати далі. ТаїландГотель Amanpuri Phuket (Пансеа Біч) 5 * Туристичний комплекс відкрився ... Читати далі. КитайІндивідуальні тури Пекін - Сіань - Лоян - Сучжоу - ... Читати далі.
что читают
мой текст