ЄгипетЩо подивитися Коралові острови Вранці прогулянковий катер відвіз вас з Хургади.Протягом години він досягає коралових рифів.Всім видаються ласти, трубки і ... Читати далі.
ІзраїльГотель Le Meridien Dead Sea 5 * На узбережжі легендарного Мертвого ... Читати далі.
Південна КореяЕкскурсійні тури Сеул - Кенджу - Сеул Тривалість: 7 ночей / 8 днівМаршрут: Сеул - Кенджу - Сеул ПРОГРАМА ... Читати далі.
КитайІндивідуальні тури Пекін-Чжанцзяцзе-Дехан-Фенхуан-Шанхай Тривалість: 10 днів / 9 ночейМаршрут: Пекін-Чжанцзяцзе-Дехан-Фенхуан-Шанхай ПРОГРАМА ТУРУ коротко докладно коротко докладно ДеньПрограмаДень 1 Пекін Прибуття в Пекін.Трансфер в ... Читати далі.
СейшелиГотель Banyan Tree 5 * Top 10 Honeymoon Hotels Worldwide 2009 (The World's Best Hotels) The Leading Hotels of the World Banyan Tree Seychelles ... Читати далі.
Шрі-ЛанкаГотель Mount Lavinia Hotel 4 * Колишній губернаторський особняк в Маунт Лавінії (12 км від Коломбо) є одним з кращих готелів ... Читати далі.

ОАЕ

Міста і курорти

Курорти ОАЕ незмінно привертають увагу тих, хто хоче відпочити, відновити сили, отримати нові враження і весело провести відпустку.

Найбільший з семи еміратів - Абу-Дабі. У ньому розташована столиця ОАЕ, один з найвишуканіших і розкішних міст світу - Абу-Дабі. У ньому дивним чином поєднуються сучасні урбаністичні пейзажі і стародавні традиції Сходу.

Емірат Аджман знаходиться на узбережжі Перської затоки, між Еміратами Ум Аль Кувейн і Шарджа і є найменшим з семи еміратів. Колись він був широко відомий як центр видобутку перлів. Зараз головною визначною пам'яткою Аджмана є музей в старовинному форті, який був побудований в кінці 18 століття.

Емірат Дубаї з однойменною столицею розташований на березі Перської затоки і по праву вважається провідним туристичним і діловим центром Близького Сходу. Ультрасучасні хмарочоси створюють мальовничий контраст з вічно Гудя базарами, древнім фортом і безліччю садів.

Емірат Рас Аль-Хайма знаходиться в найбільш віддаленій частині Арабського світу. Кілька важливих островів є частиною емірату, найбільш відомі з них Біггер Тунуб і Смоллер Тунуб. Місто Рас Аль-Хайма, столиця емірату, розділена на дві частини затокою, званим Хор Рас Аль-Хайма.

На відміну від інших еміратів, Фуджейра розташовується на березі не Персидської затоки, а Індійського океану (Оманську затоку). Узбережжі Індійського океану є одним з найкрасивіших прикладів різноманітності ландшафтів країни: скелясті гори оточують затоки з пляжами, покритими сріблястим піском. Це одне з кращих місць для підводного плавання з трубкою і маскою або аквалангом.

Шарджа - третій за величиною з семи еміратів ОАЕ. Його цілком заслужено називають "архітектурної столицею Еміратів". На берегах лагуни Халід розкинувся самий старий район емірату - Мереджа, що є музейної скарбницею ОАЕ. До сучасних будівлям, що увібрали в свій вигляд неповторну самобутність східних традицій і ритми сьогоднішнього дня, відносяться будівлі Археологічного музею, Центру Культури, комплекс урядових офісів та "рожевої Мечеті".

Схематична карта ОАЕ демонструє розташування еміратів на території країни.Абу-Дабі

Історія Абу-Дабі налічує більше 4000 років. Це головна резиденція президента емірату. Після виявлення в 1950 році в Абу-Дабі першого великого родовища нафти, знадобилося всього три десятиліття щоб з закуткової сільця Абу-Дабі перетворився в ультрасучасний мегаполіс з вежами-хмарочосами, надшвидкісними магістралями, квітучими садами і чудовими фонтанами.Аджман

Аджман знаходиться поруч з Шарджі і є самим невеликим з 7 еміратів. Основними галузями місцевої промисловості здавна є рибальство і кораблебудування. Життя Аджмана багато століть була зосереджена навколо Y-образного рукава затоки, де в минулому знайшли притулок човни рибалок та ловців перлів. Там же знаходилися і корабельні майстерні, в яких і донині будують традиційні арабські човни "Доу".Дубаї

У Дубаї ультрасучасні хмарочоси створюють мальовничий контраст з вічно Гудя базарами, древнім фортом і безліччю садів. Величезна кількість туристів щороку з'їжджаються сюди для того, щоб відвідати торгові центри, золотий ринок, засліплюючий достатком і різноманіттям дорогоцінних каменів, побачити мечеть Джумейра, палац шейха Саїда (діда нинішнього правителя емірату), прокотитися на традиційному арабському судні доу по каналу, що розділяє місто на дві частини, а також зануритися в нічне життя міста.Дубаї (місто)

У Дубаї ультрасучасні хмарочоси створюють мальовничий контраст з вічно Гудя базарами, древнім фортом і безліччю садів. Величезна кількість туристів щороку з'їжджаються сюди для того, щоб відвідати торгові центри, золотий ринок, засліплюючий достатком і різноманіттям дорогоцінних каменів, побачити мечеть Джумейра, палац шейха Саїда (діда нинішнього правителя емірату), прокотитися на традиційному арабському судні доу по каналу, що розділяє місто на дві частини, а також зануритися в нічне життя міста.Дубаї (острів The Palm Jumeirah)

У Дубаї ультрасучасні хмарочоси створюють мальовничий контраст з вічно Гудя базарами, древнім фортом і безліччю садів. Величезна кількість туристів щороку з'їжджаються сюди для того, щоб відвідати торгові центри, золотий ринок, засліплюючий достатком і різноманіттям дорогоцінних каменів, побачити мечеть Джумейра, палац шейха Саїда (діда нинішнього правителя емірату), прокотитися на традиційному арабському судні доу по каналу, що розділяє місто на дві частини, а також зануритися в нічне життя міста.Дубаї (пустеля)

У Дубаї ультрасучасні хмарочоси створюють мальовничий контраст з вічно Гудя базарами, древнім фортом і безліччю садів. Величезна кількість туристів щороку з'їжджаються сюди для того, щоб відвідати торгові центри, золотий ринок, засліплюючий достатком і різноманіттям дорогоцінних каменів, побачити мечеть Джумейра, палац шейха Саїда (діда нинішнього правителя емірату), прокотитися на традиційному арабському судні доу по каналу, що розділяє місто на дві частини, а також зануритися в нічне життя міста.Рас Аль Хайма

Емірат Рас Аль-Хайма розташований в найбільш віддаленій частині Арабського світу. Рас Аль-Хайма - найдавніший емірат країни і одне з найкрасивіших місць в ОАЕ. Тут можна помилуватися сторожовими вежами, фортами і мечеттю, побудованою з коралових блоків. Багате археологічне минуле емірату пробуджує цікавість і надію знайти сліди знаменитого стародавнього міста Джульфар, відомого як центр торгівлі перлами.Фуджейра

На відміну від інших еміратів, Фуджейра розташовується на березі не Персидської затоки, а Індійського океану (Оманську затоку). Узбережжі Індійського океану є одним з найкрасивіших прикладів різноманітності ландшафтів країни: скелясті гори оточують затоки з пляжами, покритими сріблястим піском. Це, безсумнівно, одне з кращих місць для підводного плавання.Шарджа

Шарджу цілком заслужено називають "архітектурної столицею Еміратів". На берегах лагуни Халід розкинувся самий старий район емірату - Мереджа, що є музейної скарбницею ОАЕ. До сучасних будівлям, що увібрали в свій вигляд неповторну самобутність східних традицій і ритми сьогоднішнього дня, відносяться будівлі Археологічного музею, Центру Культури, комплекс урядових офісів та "рожевої Мечеті".


Перекладено з orient-travel.ru

17.06.2019

Комментариев пока нет!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!


ЄгипетГотель Crown Plaza Sahara Oasis Port Ghalib 5 * Готель розташований уздовж штучно створеної лагуни з морською водою.Готель оформлений з використанням ... Читати далі. ЄгипетГотель Sharm El Sheikh Marriott Red Sea Resort 5 * Готель розташований в 9 км від аеропорту, ... Читати далі. ІндонезіяГотель Nirwana Resorts Hotel 4 * Готель є частиною великого курортного ... Читати далі.
что читают
мой текст