КитайГрупові тури з авіаперельотом 3D Аватар-тур.а / к ChinaEastern Тривалість: 10 днів / 9 ночейМаршрут: ... Читати далі.
ЄгипетХургада Визнаний туристичний центр на побережжі Червоного моря, місто Хургада розташований в 500 кілометрах на південний схід від каїра.Тут круглий рік сяє сонце, нескінченні ... Читати далі.
ІзраїльМертве море Мертве море розташоване на 420 метрах нижче рівня моря - на ... Читати далі.
КитайІндивідуальні тури Світова спадщина ЮНЕСКО Збільшити картуТривалість: 9 ночей / 10 днівМаршрут: Пекін - Сіань - Лоян - Шанхай - ... Читати далі.
ТаїландГотель Centara Villas Phuket (Карон Біч) 4 * Готель знаходиться на півдні Карон Біч в 42 ... Читати далі.
ЄгипетГотель Albatros Palace Resort 5 * Albatros Palace Resort 5 * - ... Читати далі.

ОАЕ

Візи


Віза оформляється при замовленні наземного обслуговування (мінімум - проживання).

В ОАЕ існує чотири основних типи віз:

  • гостьова (Visit Visa)
  • туристична (Tourist Visa)
  • багаторазова (Multiple-Entry Visas)
  • 96-годинна віза для транзитних пасажирів (96-hours Visa for Transit Passengers)

Всі бажаючі відвідати країну повинні отримати візу до в'їзду в страну.Право безвізового в'їзду є у громадян країн Європи, США і транзитних пасажирів, які не залишають аеропорт по прильоту. Для відкриття туристичної візи громадянам СНД необхідні наступні документи:

  • читаемая відсканована кольорова копія закордонного паспорта, термін дії якої повинен становити не менше 6 місяців з дня закінчення поїздки;
  • відсканована кольорова фотографія, що відповідає наступним вимогам: розмір фотографії 4,3 х5, 5 см, розмір файлу не повинен перевищувати 40 Кб, ип файлу: JPG;
  • анкета, заповнена англійською мовою;
  • для жінок, що не досягла тридцятирічного віку і подорожуючим без супроводу чоловіка або мають з останнім різні прізвища, необхідно надати копію свідоцтва про шлюб;
  • для дітей - копію свідоцтва про народження.

В'їзна туристична віза на 30 днів оформляється протягом п'яти робочих днів, не рахуючи п'ятницю і суботу. Вартість візи 75 USD.

МИТНІ ПРАВИЛА

Відповідно до митних правил в ОАЕ дозволяється ввозити (з розрахунку на одну дорослу людину) 2000 сигарет або 400 сигар або 2 кілограми тютюну, парфумерію в розумних межах. Крім цього повнолітня людина немусульманського віросповідання має право провезти 2 літри міцних спиртних напоїв і 2 літри вина.

Обмеження на ввіз і вивіз валюти і виробів з дорогоцінних металів відсутні.

До ввезення суворо заборонені: зброя, психотропні речовини, всі види наркотиків, слонова кістка (і бивень носорога) та вироби з них, а також ловчі птахи. Друкована та відео продукція найчастіше проглядаються при в'їзді в країну - на предмет вмісту матеріалів еротичного змісту або образливих для мусульман. Особливо обережними потрібно бути при прибутті в аеропорт міста Шарджі, де правила щодо цього особливо суворі.

Будьте уважні, беручи в дорогу медичні препарати - якщо митниця в ОАЕ виявить серед них нарковмісні препарати, можуть виникнути великі проблеми (аж до тюремного ув'язнення або великого грошового штрафу). Іноді може допомогти завірений переклад на англійську мову приписи лікаря, але краще купити необхідний препарат у місцевих аптеках. У будь-якому випадку, кількість ввезених ліків має бути обмежена нормою розумного їх споживання (у разі необхідності) на термін перебування в країні.


Перекладено з orient-travel.ru

17.06.2019

Комментариев пока нет!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!


ЙорданіяГотель Kempinski Aqaba Red Sea 5 * Стильний курортний готель розташований на узбережжі Акаби з ... Читати далі. ЄгипетГотель The Royal Savoy Sharm El Sheikh 5 * Готель розташований в 5 ... Читати далі. НепалПокхара Покхара, званий часто "воротами Аннапурни" - другий за величиною місто Непалу, третій за чисельністю населення і один з найпопулярніших курортів ... Читати далі.
что читают
мой текст