МалайзіяГотель Pangkor Laut Resort 5 * Острів Пангкор Лаут розташований на західному узбережжі півострова Малайзії, в приватному володінні.Малайці спрадавна будували хижі на ... Читати далі.
ЄгипетГотель Magic Life Kalawy Imperial 5 * Розкішний готельний комплекс, який розкинувся на ... Читати далі.
ТаїландГотель Amanpuri Phuket (Пансеа Біч) 5 * Туристичний комплекс відкрився ... Читати далі.
КитайГотель Okura Garden Hotel Shanghai 5 * Готель розташований в центрі міста в самому престижному районі Шанхаю, в ... Читати далі.
Лідо ді Езоло Лідо ді елозіть, незважаючи на свою молодість, вважається одним з кращих курортів північної Адріатики.Чудовий клімат і відмінно розвинена інфраструктура відпочинку щорічно приваблюють ... Читати далі.
КитайГотель Le Meridien Shimei Bay Beach Resort & Spa 5 * Le Meridien Shimei Bay Beach Resort & Spa - чудовий фешенебельний готель, розташований ... Читати далі.

Таїланд

До Ланта

До Ланта - це острів, не зіпсований напливом туристів, що зачаровує первозданною природою. Узбережжя Ланта заслужили не лише любов мандрівників, але й статус національного заповідника.


5 * готелі (1)
Pimalai Resort & Spa 5 *

Погода чи коли їхати?

Інші курорти Таїланду


Перекладено з orient-travel.ru

17.06.2019

Комментариев пока нет!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!


КитайСіань Особливістю Сіаня, що залучає іноземців, є поєднання пам'ятників, що свідчать про інтенсивну людської діяльності, і чудесних природних пейзажів, специфіки стародавньої столиці з ... Читати далі. НепалВізи Віза оформляється при замовленні наземного обслуговування (мінімум - проживання). У Непалі діє спрощений візовий режим.Візу можна отримати як в посольстві ... Читати далі. МаврикійПівнічне узбережжя Північне узбережжя Маврикія вважається більш сонячним і теплим у порівнянні з іншими ... Читати далі.
что читают
мой текст