ЄгипетПорт-Галіб Порт-Галіб - це курорт світового рівня, який стане орієнтиром для інших курортів в питаннях збереження навколишнього середовища ... Читати далі.
Каорле Каорле - чарівне курортне містечко: старовинні рибальські будиночки, вузькі ... Читати далі.
ЄгипетГотель Ritz Carlton 5 * Готель розташований в 21 кілометрах від аеропорту Шарм Ель Шейх, ... Читати далі.
Монголія Подорож в серці пустелі Гобі Монголія - країна, яка по праву може пишатися своєю природною красою.Це безкрайня, як море, степ з ... Читати далі.
СінгапурГотель The Sentosa Resort & SPA 5 * У The Sentosa Resort & SPA 5 * ви знайдете 174 номери, 37 розкішних сьютов ... Читати далі.
ІндіяГотель Taj Palace Hotel 5 * Готель розташований всього в 10 хвилин від міського центру та аеропорту.Місто Делі був ... Читати далі.

23.05.2019


Південна КореяПусан Пусан - крупний морський торговельний порт і друге за величиною місто Кореї, розташований на узбережжі Східного ... Читати далі. Південна КореяКенджу Кенджу - один з основних туристичних центрів Південної Кореї.Він розташований в південно-східній частині провінції Кенсан-Пукто на березі Японського моря, завдяки чому ... Читати далі. ОманГотель Six Senses Zighy Bay 5 * Курорт Six Senses Hideaway Zighy Bay розташований на мисі північного півострова Мусандам.Курорт знаходиться в середині між приголомшливою гірським ... Читати далі.
что читают
мой текст