МальдівиВізи Віза для громадян Росії оформляється в пункті прибуття (аеропорт Мале) безкоштовно, вона дійсна протягом 30 днів ... Читати далі.
ЙорданіяГотель Amman Marriott Hotel 5 * Amman Marriott Hotel - це комфортабельний рай у центрі міста.Номери готелю розташовують всім необхідним ... Читати далі.
МонголіяІндивідуальні тури Таємниці Монголії Тривалість: 6 днів / 5 ночейМаршрут: Улаанбаатар - ... Читати далі.
ІзраїльЕйлат Ейлат розташований на півдні Ізраїлю, на березі Червоного моря.Ейлат - місто з давньою історією, пов'язаний з ім'ям царя Соломона.Поруч з Ейлатом ... Читати далі.
МаврикійГотель Le Prince Maurice 5 * Розкішний п'ятизірковий готель Constance Le Prince Maurice на ... Читати далі.
ЙорданіяТуристична інформація Як дістатися? По повітрю У Йорданії можна дістатися з Москви на регулярному рейсі авіакомпанії Royal Jordanian здійснюючому рейси до Аммана.Або ... Читати далі.

Японія

Індивідуальні тури


Осіння колекція Вабісабі

Тривалість: 8 днів / 7 ночей

Маршрут: Токіо - Аоморі - Акіта - Сендай - Мацусіма

Нова програма, що охоплює самі інтресних місця північній частині найбільшого в Японії острова Хонсю. Рекомендується для вимогливих клієнтів.


ПРОГРАМА ТУРУ

коротко докладно коротко докладно
ДеньПрограма
День 0
Виліт з Москви.
День 1 Токіо
Приліт в Токіо в аеропорт «Наріта», зустріч з російськомовним гідом, трансфер в Токіо, оглядова екскурсія по місту.
День 2 Токіо
Екскурсія по Токіо з російськомовним гідом.
День 3 Аоморі
Переліт в Аоморі.Обзорная екскурсія по місту.
День 4 Аоморі
Переїзд в Yakiyama point. Екскурсії по програмі.
День 5 Акіта
Пререезд на поїзді в Акіта, транфер на півострів Ога, Храм Шінзан, мис Нюдосакі, акваріум GAO, міст Даісанбаші.После свята розміщення в готелі.
День 6 Сендай
Переїзд з Акіта в Сендай.Размещеніе в місті Сендай.Свободное время.Сендай.
День 7 Мацусіма
Переїзд в Мацусіму, острів Одзіма, Музей Даті Масамуне, Zaiganji Temple, Enzu in Temple, круїз по затоці, порт Шіогама, Shiogama Shrine, повернення в Сендай, переїзд в Токіо.Мацусіма.
День 8 Токіо
Трансфер в аеропорт Наріта з російськомовним гідом.Вилет.
ДеньПрограма
День 0
Виліт з Москви.
День 1 Токіо
Приліт в Токіо в аеропорт «Наріта», зустріч з російськомовним гідом, трансфер в Токіо, оглядова екскурсія по місту: Площа Імператорського Палацу, будівля телебачення Фудзі TV, Одайба.Токіо-місто ультрасучасних технологій, оригінальних архітектурних споруд і в той же час місто дбайливо зберігає легенди, віддає данину поваги самобутньої історії своєї страни.Токіо Midtown-ідея вертикального міста була втілена в життя із закінченням будівництва мегакомплекс Роппонги Хілз і Токіо Midtown в 2007 році. Скляна свічка Toкіо Midtown (248 м) - це 130 магазинів, ресторанів, кафе, дизайнерських ательє, музей «Санторі», новий готель "Ritz Carlton", в якому одна ніч в кращих номерах обійдеться в 20 тисяч долларов.Рядом з архітектурними дивами XXI століття гармонійно уживаються синтоїстські святилища з чудовими садами і парками, до будівництва яких залучаються колективи кращих архітекторів країни. Мейдзі Дзінгу - святилище призначене для перебування духу імператорської родини. На території в 740 000 кв.м. відомим лісівники Сейріку Хонда був створений «віковий ліс» з 120 тисяч дерев. Більше 100 тис добровольців з усієї Японії надсилали на стройку саджанці дерев. Для зведення воріт Мейдзі Дзінгу з Тайваню були привезені стовбури величезних 1500-літніх кипарисових дерев. В обхваті ці стовбури близько чотирьох метров.І жоден з храмів країни не може похвалитися такою кількістю прихожан.
День 2 Токіо
Екскурсія по Токіо з російськомовним гідом. Храм Асакуса Каннон, чайна церемонія в Happoen Garden, Одайба, Фудзі TV, "Міраікан" - музей високих технологій.Токіо - багатоплановий місто, спочатку може приголомшити, потім розчарувати і, нарешті, закохати в себе. До кожного храму є своя легенда, до опису кожного нового району додасться безліч разів самий-самий швидкісний, найсучасніший, найвищий, самий модний. Про японської чайної церемонії можна розповідати годинами. У музеї "Міраікан", затамувавши подих можна провести кілька годин: фізична модель електронної пошти, макети глибоководного пілотованого батискафа, макет блоку МКС, вперше побачити свою молекулу ДНК і всесвітньо відомий експонат бивні Якутського мамонта (18 тис. років). Зовсім невипадково можна опинитися на вуличці, яка залишалася незмінною більше ста років з рикші, бігом перевозять своїх сідоків, або в чудовому японському саду з панує тут гармонією ідеальних ліній.
День 3 Аоморі
Трансфер в аеропорт Ханеда, переліт в Аоморі.Обзорная екскурсія по місту з відвіданням стародавнього доісторичного поселення Санна-Маруяма (5000 років), музею Небута, моста Aomori Bay Bridge.Размещеніе в гостініце.19.00 - Відвідування свята Небута. Свято проводиться в пам'ять про легендарну битву, під час якої була здобута перемога над ворогом, завдяки використанню манекенів людей і тварин (небута) для виманювання ворога з фортеці. У святі беруть участь танцюристи, музиканти, барабанщики, співаки.
День 4 Аоморі
Переїзд в Yakiyama point. Прогулянка вздовж річки Орвіс, переїзд на курорт озера Товада.Аоморі - «серце півночі» Японії, знаходиться на одній широті з Римом і Мадридом. Чудова осінь фарбує префектуру в золотаві й багряні кольори. Аоморі - батьківщина найсмачніших яблук, знаменитих молюсків і тільки тут можна спробувати "полуничний суп» з морського їжака і морського уха.Жівопісная річка Ораісе то повільно звивається між гір, то стрімко скочується з валунів і порогів. Жодна закрут не повторюється, скляне дзюрчання змінюється шумом водоспадів з романтичними назвами «Водоспад вічної молодості», «Там, де народжується хмара», «Біле рушник», «Дві сестри». Художники, застиглі з пензлем в тиші, фотографи підстерігають плавне падіння осінніх червоного листя, дивні запахи мохів, дерев і води, дзвінкі голоси пташиного царства - все це ви зустрінете на своєму шляху і відчуєте себе частинкою ледь відчутною краси. Хочеться вдивлятися як в мікроскоп в життя річки, помічати травинку з сонечком, вдихати запах дивного дупла, відчувати водну пил водоспаду на своєму обличчі, опустити долоні в прозорий потік і зачерпнути живої крижаної смачною води.А в кінці шляху вашому погляду відкриється дзеркальна гладь озера Товада.Девственний ліс, безлюдний піщаний пляж, тихий курорт на гарячих джерелах будуть чудовим закінченням дня, як нитка-павутинка, що зв'язує вас зі світом природи.
День 5 Акіта
Пререезд на поїзді в Акіта, транфер на півострів Ога, Храм Шінзан, мис Нюдосакі, акваріум GAO, міст Даісанбаші.Посещеніе праздніка.Акіта - це кедрові гаї, старовинні криптомерії, найсмачніший рис під назвою «Красуня Акіта», мис Нюдосакі з мальовничими печерами і гротами, вибитими хвилями Японського моря, гарячі джерела і озеро Тадзава - найглибше в Японії (423м). Півострів Ога далеко видається в Японське море, а ми їдемо на його саму крайню точку мис Нюдосакі. По дорозі зупиняємося біля гори Шінзан, щоб піднятися в Храм Гори Істини, присвячений богині Аматерасу. Храм на горі схожий на казковий палац із старовинної казки, охороняється як і належить ікластими чудовиськами. Веде до нього висока крута дерев'яні сходи місцями покрита мохом. Не смієш голосно розмовляти, ніби опинився в зовсім іншому царстві, царстві природи. Цикади оглушають і не дають сказати ні слова. Ворони чітко і виразно вимовляють га-га-га. Як то так виходить, поки піднімаєшся, опиняєшся один, а зустрівшись з Храмом хочеться і залишитися з ним наодинці в оточенні пухнастих сосен. Соснові гілочки як голчасті кульки. Стародавні їли прикрашені білими паперовими бантиками, це все людські бажання, яким так необхідно сбиться.Слева і праворуч дерев'яні щити обвішані сотнями дощечок, списані думками приходять сюди японців. Зверху не видно поднимающегося чоловічка, але зате виразно чутні його монотонні кроки по дерев'яним зеленуватим щаблях. Звуки схожі на стукіт у двері храму «Можна ..? Можна ..? Можна? »І запахи, які навколо запахи! Хочеться не просто вдихати їх, а пити; раптом стає зрозуміло, що можна залишатися без їжі і бути ситим.Пообедав в місцевому ресторанчику вирушимо на саму кромку мису Нюдосакі. Стихія вітру і моря розчиняє думки, залишаючи тільки відчуття. Стоїш на цій висоті і відчуваєш себе майже невагомим, захоче вітер і відірве тебе від землі і понесе в небо над хвилями, а захоче, відкриє твою душу і розвіє її нам морем. Охоплює всеосяжна радість і хочеться йти назустріч вітру, стихії і життя. Пьяніт.18.30-20.00 - Свято Акіта Канто Мацурі.Канто - це велика бамбукова щогла з перекладинами заввишки близько 8 метрів і вагою 45 кг. На перекладини навішують гірлянди паперових ліхтарів. Молоді люди змагаються в умінні тримати канто на голові, лобі чи підборідді. Змагання супроводжуються акомпанементом флейт, барабанів і семісенов.После свята розміщення в готелі.
День 6 Сендай
Переїзд з Акіта в Сендай.Размещеніе в місті Сендай.Свободное время.Сендай. Останні 25 років після будівництва «кровоносної артерії» - залізничних колій для синкансен місто стрімко розвивається. Багато великі компанії відкривають тут свої філії, безліч спортивних сооруженій.А самим запам'ятовується тут може виявитися обід. Славиться місто своїми стравами з яловичого язика. Сасимі з мови - смачно. Сусі з мовою - дуже смачно! А в готелях вам запропонують карту міста з нанесеними на неї ресторанами, де можна покуштувати страви з язика.Вечером Фестиваль Фейєрверків в Сендай.
День 7 Мацусіма
Переїзд в Мацусіму, острів Одзіма, Музей Даті Масамуне, Zaiganji Temple, Enzu in Temple, круїз по затоці, порт Шіогама, Shiogama Shrine, повернення в Сендай, переїзд в Токіо.Мацусіма. Дослівний переклад «соснові острова», їх тут більше 260. На 14 кілометрів врізався в сушу затока Мацусіма, загальний вигляд якого нагадує класичний японський сад з водоймою, сформований руками талановитого майстра. Сценічна краса природи доповнена витонченими храмами і альтанками. Недарма Мацусіма вважається одним з трьох найбільш красивих місць Японіі.Ізвестний японський поет Мацуо Басьо, який побував у всіх куточках Японії, самі захоплені слова віддав цим чудовим пейзажам.Ви подивіться чудовий історичний музей присвячений життю легендарного князя Масамуне Дате, по кличці Одноокий Дракон, монастир Дзуйгандзі , побудований як замок-фортеця і княжа резиденція, побачите келії ченців буддистів, пам'ятник Угрю, прогуляєтеся по відомому храму Енцуін з чудовим японським садом, садом мохів, невеликим старовинним кладовищем і настільки екзотичним в цих місцях розаріем.Сделаете невелику паузу в чайному будиночку відкритому вітрі і морю на крихітному острівці. Він був подарований сім'ї Дате полководцем Тойотомі Хідейосі у XXVI. Чашку зеленого чаю вам подадуть вишукано. Насолодіться надихаючим видом і прийдуть на розум рядки з пушкінської казки «Вітер по морю гуляє і кораблик підганяє ... Гармати з пристані палять, кораблю пристати велять». Якимось дивним божественним чином Мацусіма зачіпає в нас поетичні струни, які раптом починають звучати і вірші народжуються самі собой.После прогулянки на кораблику вас чекає дуже гарний синтоїстського храму Шіогамі дзіндзя, побудований за прикладом кіотського палацу. Храму протегував рід Фудзівара, щедро обдаровуючи дорогими подарунками. Є своя сцена для вистав театру АЛЕ, алея японських ліхтарів, старовинний сонячний годинник і чудовий парк із віковими криптомерія.
День 8 Токіо
Трансфер в аеропорт Наріта з російськомовним гідом.Вилет.

ВАРТІСТЬ

Вартість туру визначається за запитом.

В пакет послуг входить

  • проживання в готелі на базі сніданків;
  • трансфери по програмі;
  • квитки на потяги;
  • вхідні квитки;
  • екскурсії з російськомовними гідами;
  • медична страховка;
  • візова підтримка;
  • харчування по програмі.

ДОДАТКОВО ОПЛАЧУЄТЬСЯ

  • Оплачується авіапереліт.

Увага! Вартість є орієнтовною і залежить від сезону, тарифів авіаперевізника, наявності місць у готелях, курсу національної валюти і може змінюватися без попереднього попередження, актуальність вартості уточняйте у менеджера.

Можливо бронювання інших категорій номерів і готелів (вартість уточнюйте за запитом).


Тури в Японію


Перекладено з orient-travel.ru

17.06.2019

Комментариев пока нет!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!


ІзраїльГотель Crowne Plaza Tel Aviv City Center 5 * Новий розкішний бізнес-готель Crowne Plaza Tel ... Читати далі. В'єтнамГотель Sofitel Saigon Plaza 5 * Готель «Sofitel» розташований у мальовничому озерному районі, в декількох хвилинах їзди від ... Читати далі. ЯпоніяГотель Four Seasons Hotel Тokyo at Marunouchi 5 * Готель пропонує чудові, розкішні сучасні зручності в незвичайному будівлі зі скла в престижному Pacific ... Читати далі.
что читают
мой текст